HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1986 yılında kurulan Köseoğlu Mobilya, yılların tecrübesini yanına alarak büyüme yolunda istikrarlı adımlar atıyor; sektöründeki yenilikleri ve güncel gelişmeleri yakından takip ederek değerli ve kalıcı yatırımlar yapıyor.

Mobilya sektöründeki hızlı değişim ve artan talepler doğrultusunda Köseoğlu Mobilya da zamana ve değişen teknolojilere ayak uyduruyor. Gelen bütün taleplere cevap verecek konuma gelebilmek için, dünya standartlarına uygun olarak yeniden yapılandırdığı üretim tesisi ve tamamen yenilediği makine parkuru bu amaçla yaptığı önemli yatırımları oluşturuyor.

Ana konusu ahşap ve mobilyanın yanı sıra, Köseoğlu Mobilya kendi bünyesinde oluşturduğu metal işleme bölümü, akrilik işleme tesisi, fiber döküm ürünlerin imalat bölümleriyle yenilik ve kaliteli hizmet konusundaki istikrarını ve kararlılığını gösteriyor.

Hastane, otel, laboratuar, mağaza, ofis ve çok amaçlı bina dekorasyonu konusunda eşsiz ve en güncel çözümleri, vizyon sahibi ve yenilikçi bir bakış açısıyla sunan Köseoğlu Mobilya, konularında uzman mühendis ve teknisyenler, projelendirme ve ar-ge departmanı, satış ve uygulama konusunda deneyimli mimari kadrosu ile kusursuz müşteri memnuniyetini hedefliyor.