info@koseoglu-mobilya.com

Tv Ünitesi

TV ve Duvar Üniteleri arasından hangisini seçeceğinize karar vermeniz, bu anlamda atılacak ilk adım konumunda. Sadece TV için bir platform mu arıyorsunuz yoksa aynı zamanda evdeki medya aygıtlarını, DVD’leri, dekoratif objeleri de konumlandırabileceğiniz, duvarınızı komple stilize edecek bir üniteye mi ihtiyacınız var? Bu adımı attıktan sonra, dikkat etmeniz gereken en önemli adım ise şüphesiz dekorasyon stiliniz olacaktır.

Örneğin vintage, kır evi tarzı ya da etnik bir tarza sahipseniz, TV’nizi bir dolap içine yerleştirebilirsiniz. Böylece teknolojik görüntüsü stilinizin romantik ve doğal dokusunu bozmayacaktır. Ayrıca pop veya minimalist tarzda solo bir ünite de aykırı kaçmayacaktır.

TV ünitesi alırken mümkün olduğunca raflı bir model seçerek pratik bir kullanım elde edebileceğinizi unutmayın.
Bu modülü alırken, diğer mobilyalarınız ile sergileyeceği uyumu da muhakkak göz önünde bulundurun. TV ve duvar üniteleri, özellikle günümüz yaşam tarzı içinde salon bölümü ile yemek odasını birleştiren en önemli köprülerden biri konumunda bulunuyor.

Tasarım önemli olsa da TV üniteleri için işlevselliğin ilk sırada yer aldığını unutmayın. Beğendiğiniz ürünün işlevselliğini test etmek için içine yerleştireceğiniz TV, decoder, DVD ve yerleştirmeyi düşündüğünüz diğer elektronik cihazların ölçüleri ile aksesuar ve kitaplar için ayıracağınız raf adedini de belirlerseniz, oldukça kolay bir satın alma süreci yaşayacaksınız demektir.

Mobilyalarınızın renklerinin ve formlarının birbirine uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Köşeli ve düz hatlı mobilyalarla sade bir model, yuvarlak formlularla daha klasik bir modele yönelebilirsiniz.

Duvar Kağıdı Modelleri