info@koseoglu-mobilya.com

Vestiyer

Büyük giyinme odanız veya antrenizde yer ayırabileceğiniz geniş bir alana sahip iseniz şık bir ayakkabılık koyarak antrenizde modern bir mobilya dekorasyonu yaratabilirsiniz. Hangi tip ayakkabılık sizler için uygundur. Nasıl bir ayakkabılık almalısınız. İşte bu soruların cevapları bu makalemizin içinde

Ayakkabılık tasarımları ve depolama alanlarına göre üç tipe ayrılmaktadır

Bu tip ayakkabılıklar en çok tercih edilen tiplerdir. Dışarıdan baktığınızda klasik bir dolap görüntüsündedir. Kapağını açtığınızda raflarıyla ayakkabılarınızı koymanız için geniş depolama alanı mevcuttur. Kalabalık bir aile iseniz günlük kullanım tipi ayakkabınız çok ise sizler için en ideali bu tiptir.

Açık Raf Sistemli ayakkabılıklar

Buda tam tersi kalabalık olmayan az ayakkabı tercih ediyorsanız açık raflı ayakkabılıklar işinizi görebilir. Şunu da unutmayın ayakkabılar ortada açıkta olması sebebi ile pek tercih edilen bir sistem olmayıp estetik olarak ta göze pek hoş görünmez. Bu modelde ayakkabılarınızı daha temiz ve sık sık tozunu almak zorunda kalırsınız. Bu tip kullanmak zorunda iseniz hasır yada şeffaf kutulu olanları tercih etmeye çalışınız.

Dolap Tipi ayakkabılıklar

Ortalama 130 cm yükseklikte dolap tipi çok raflı olması itibari ile depolama sayısı fazladır. Çekmeceli modelleri şık bir görünüme sahiptir. Mobilyalı Kiraz yada tik ağacından MDF’den üretilir. En gözde renkler ise Muson, venge, erik renkleridir.

Lake Kapı Modelleri